RPM-tehas

Sul on ehitusprojekt, millega vajad abi?

Projekteerime maja vastavalt kliendi soovile

RPM OÜ toodab maju vastavalt Tellija projektile. Kui Tellijal projekti ei ole, saame projekteerida maja vastavalt kliendi soovile. Alustuseks kaardistame Teie soovid ja vajadused. Protsessi märkimisväärseks kiirendamiseks tutvustame Teile erinevaid valmislahendusi ja võimalusi.

Kui te ei leia meie tootevalikust sobivat maja või ruumilist lahendust, saate edastada meile soovid ning nõuded erilahenduste koostamiseks.

RPM OÜ - projekteerimine

Toodame tehases maksimaalse võimaliku valmidusastmeni

Elementmajad toodetakse kuivades ja soojades tootmisruumides, mis garanteerib tootele pika kasutamisea. Elemendid toodetakse kontrollitud sisetingimustes tagades sellega konstruktsioonide täpsuse ja kõrge kvaliteedi. Elementmajad on valmistatud puitkonstruktsioonil suurelementidest, mis on kuni 12 meetrit pikad ja 2,8 meetrit kõrged.

RPM OÜ majad toodetakse tehases maksimaalse võimaliku valmidusastmeni, mis tagab kiire, täpse ja efektiivse ehituse, mida on võimalik teostada aastaringselt. St et tehases paigaldatakse ära juba aknad, soojustusmaterjal, kips, samuti kaablikõrid ja toosid elektrivalmiduseks.

RPM-tootmine

Kõik tootmises kasutatavad materjalid on kõrge kvaliteediga ja omavad sertifikaati.

Aitame maja kohale ja püsti

Organiseerime ise või aitame leida elementkonstruktsioonide transporti. Omame pikaajalisi logistika parnereid, kellega toimib meil pidev koostöö.

Tehases toodetud erinevatest puitkonstruktsioonelementid (seina-, katuse-, vahelae-, põranda-, terrassi- ja rõduelemendid) monteeritakse kraana abil objektil, vähendades sellega oluliselt ehitusaega objektil.

Platsilt lahkudes on maja väliselt valmis, seest kipsivalmis.

RPM-toote-püstitamine

“Võtmed kätte” teenus

RPM OÜ teostab ka „võtmed kätte“ terviklahendust.  Terviklahendus sisaldab kõiki maja valmimiseks teostatavaid töid. Sellesse loetellu kuuluvad üldjuhul projekteerimine, vundamenditööd, puusepatööd, sisekommunikatsioonitööd, viimistlustööd ning köögitehnikat vastavalt soovile.

 

 

 

Usaldusväärsed partnerid

Küsi hinnapakkumist

Anna meile teada oma huvitavatest projektidest. Leiame koos teostuse!