RPM OÜ TEKKELUGU

Enne RPM OÜ-d tootis Kaseküla tootmisbaasis palkmaja AS RPM tegevdirektori Enno Kuldkepp juhtimisel. Tähekombinatsioon RPM tähendas ristpalkmaja. AS RPM asutatud 1990. aastal ja oli üks esimestest taasiseseisvunud Eesti ettevõtetest, kes alustas tööstuslikku puitmajade tootmist. Suur osa ettevõtte toodangust, ca 75% eksporditi Skandinaaviasse ja Lääne-Euroopasse kuid ei unustatud ka kodumaist turgu ja Eesti kliente.

2006 aastal alustas AS RPM lisaks palkmajadele ka elementmajade tootmisega. AS RPM on tootnud ja paigaldanud üle 1200 maja, rohkem kui 26 riigis.

2016 aasta osteti AS RPM tootmisbaas ära ja jätkati RPM OÜ nime all. RPM OÜ jättes alles RPM logo  jätkates AS RPM projektidega, jättes kõrvale palkmaja tootmise.

MEIST

RPM OÜ alustas 2017 aastal elementmajade (elumajad, suvemajad, kortermajad) tootmisega Käärdis, Kaseküla tootmisbaasis. RPM OÜ põhiliseks tegevusalaks on puitkarkass-elementmajade tootmisele ja paigaldamisele. Meie sihtturuks on valdavalt Skandinaaviamaad kuid viimasel aastal oleme suunanud oma pilgud ka koduturu poole.

MISSIOON

Meie eesmärk on olla kliendikeskne ja leida teostus ka kõige nõudlikumale projektile. Soovi korral pakume kliendile täisteenus – alates projekteerimisest kuni “võtmed kätte” lahenduseni kõigi majade puhul.

VISIOON

Oleme innovatiivsed ja usaldusväärne partner planeeringust teostuseni.

VÄÄRTUSED

Teadmised – oleme pidevas õppimises, et tagada maksimaalne professionaalsus oma erialal.

Sõnapidamine – anname vaid lubadusi, mille edukas täitmises oleme kindlad.

Meeskond – väärtustame häid töötajaid ja ühtset meeskonda.

Paindlikkus ja koostöösoov – üheskoos kliendiga jõuame silmapaistva lahenduseni.

MTÜ Võrtsjärve Ühendus ja Leader toetusmeetme abil on RPM OÜ 2019-2020 aastal soetanud 2 tugipostsildkraanat.

Projekti oodatav tulemus:

  • Tõstab ettevõtte tootlust.

  • Tõsta lõptoodangu kvaliteeti.

  • Tõsta paindlikust.

Leader Eesti

MTÜ Võrtsjärve Ühendus ja Leader toetusmeetme alusel otsustati 2022 aastal toetada RPM OÜ Kaseküla tootmisbaasi kontori – ja tootmishoone energiasäästliku kesküttesüsteemi ning valgussüsteemi rajamist.

Projekti oodatav tulemus:

  • Energiakulude oluline vähendamine.

  • Energia- ja keskkonnasäästlikuma tootmise rakendamine.

  • Konkurentsivõime tõstmine.

Leader Eesti